Actueel

Rabobank Clubkas campagne
geplaatst op: 31-03-2019
Lees verder »
Garagesale Sexbierum en Pietersbierum
geplaatst op: 31-03-2019
Lees verder »
Agenda ledenvergadering Dorpsbelang Sexbierum-Pietersbierum
geplaatst op: 10-03-2019
Lees verder »
Cursus Vertrouwensontactpersoon
geplaatst op: 22-02-2019
Lees verder »
Een vervolg op Lost in the Greenhouse?
geplaatst op: 22-02-2019
Lees verder »
Koninklijke rederijkerskamer Ons Genoegen neemt u mee naar Afrika
geplaatst op: 15-01-2019
Young Belgium Open Wall Ball
geplaatst op: 08-01-2019
Lees verder »

Een steun in de rug gezocht !

geplaatst op 10-11-2014

Gezocht: een steun in de rug!

Kenmerken:
• inwoner van Sexbierum of Pietersbierum;
• enthousiast en een tikkeltje assertief;
• je interesseert je voor wat er in jouw dorp gebeurt.

Dan zijn wij op zoek naar jou! Dorpsbelang Sexbierum-Pietersbierum is op zoek naar dorpsbewoners die mee willen denken over het welzijn van onze dorpen in de breedste zin. Wat moeten we behouden zoals het is, en wat zouden we kunnen verbeteren? Dit houdt dorpsbelang bezig en we proberen de lijnen uit te zetten om dit te bereiken. Dit kan variëren van acties zoals de aanschaf van een AED en een Multi Functionele Sportplek, tot langdurige trajecten zoals de bodemdaling en de aanpak van het centrum.

Graag zouden we ons team versterken met:
•  jongeren vanaf 18 jaar;
•  vaders en/of moeders met schoolgaande kinderen;
•  werkenden of gepensioneerden.

Het bestuur van Dorpsbelang is op zoek naar nieuwe bestuursleden die ons team willen aanvullen en scherp houden! Heb je vragen over hoe en wat? Of wil je gewoon eens een vergadering bijwonen om te kijken hoe dat gaat? Neem dan contact op met één van ons. Je vindt onze telefoonnummers / e-mailadressen voor in het Silhouet.

We hopen je te zien bij een van onze volgende bestuursvergaderingen!

Groeten Ruud, Klaske, Ron en Djorike          DP/RH


» Berichtenoverzicht

Christelijke Drumband Concordia